Soki warzywne dieta i korzyści z niej płynące

Sukulenty – jedna z najciekawszych roślin do hodowli
12 listopada, 2019
galanteria skórzana
Czy warto inwestować w galanterię skórzaną?
5 grudnia, 2019
Pokaż wszystkie

Soki warzywne dieta i korzyści z niej płynące

Dieta z sokami polecana jest wszystkim osobom, które myślą o tym, żeby w krótkim czasie zrzucić kilka kilogramów w szybkim czasie. Jeżeli przed nami jest jakaś duża impreza i nie możemy wcisnąć się w ulubioną sukienkę lub najlepsze spodnie, to warto pomyśleć o takiej diecie, która jest skuteczna. Tak, jest skuteczna, ale tylko wtedy, kiedy będziemy jej używać z głową. 

Soki warzywne dieta a zastosowanie

Dieta soki warzywne przeznaczona jest na maksymalnie siedem dni. Jej zasady działania są bardzo proste. Wystarczy wszystkie posiłki zastąpić jednym sokiem, który można własnoręcznie przyrządzić. Tak, przyrządzanie takich soków nie jest trudne i każdy będzie umiał do tego się przyłożyć. Wystarczy tylko dobra wyciskarka lub sokowirówka i będzie można wyciskać sok z najróżniejszych warzyw, jakie na co dzień można otrzymać w sklepie spożywczym lub nawet w warzywniaku. Zaletą takiej diety jest fakt, że składniki są tak łatwo dostępne. Nie będziemy musieli nigdzie po nie specjalnie jeździć, aczkolwiek wiadomo, że najlepsze są te warzywa, które są najmniej pryskane i pochodzą ze sprawdzonych miejsc. Jeżeli jednak nie mamy takich sprawdzonych miejsc pod ręką, to bierzmy to co mamy. 

Soki dietetyczne – soki z warzyw 

Soki warzywne dieta można przyrządzić z 1,5kg – 2kg warzyw. Z takiej porcji otrzymamy około jednego litra soku. Dokładne ilości zależne są już od samych warzyw. Zanim jednak przystąpimy do takiej diety, która bywa czasem drastyczna dla naszych organizmów warto zapoznać się z grupą osób, której takiej diety się nie zaleca. Warto również na ten temat porozmawiać z lekarzem, który doskonale zna się na naszym stanie zdrowia i będzie wiedział, czy takie kaloryczne ograniczenie posiłków będzie dla nas dobre. 

Soki warzywne mają nie tylko wspaniałe właściwości oczyszczające, ale mogą również zaszkodzić. W szczególności, że wiele organizmów jest przyzwyczajonych na co dzień do dużych porcji jedzenia i ogromnej kaloryczności. Dietę opierającą się również na samych sokach można również zamówić w formie cateringu dowożonego pod nasze drzwi każdego dnia. Jest to bardzo dobra propozycja dla osób, które chcą wprowadzić takie oczyszczenie dla siebie, jednak nie mają kompletnie głowy do tego, aby zajmować się przyrządzaniem takich smakowitych soków.

Najlepszą ofertę cateringową znajdziesz na https://naturacoldpress.pl/diety-sokowe/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *