Nowoczesne prasy krawędziowe podstawą sukcesu

Akcesoria dla psów
17 czerwca, 2019
Konstrukcje stalowe kraków
2 sierpnia, 2019
Pokaż wszystkie

Nowoczesne prasy krawędziowe podstawą sukcesu

Wielu przedsiębiorców mających problemy z rozwojem firmy upatruje je w kadrze czy nieodpowiednim zarządzaniu zasobami. Są to oczywiście ważne czynniki, jednakże wedle badań jednym z kluczowych czynników warunkujących rozwój firmy jest nowoczesny sprzęt dostosowany do wymagań otoczenia. W tym artykule przedstawimy kilka nowoczesnych urządzeń dostępnych w naszej firmie.

Nowoczesne prasy krawędziowe

Krawędziarka cnc to podstawa każdej firmy zajmującej się obróbką metali. Prasa tego typu znakomicie ułatwia i usprawnia produkcję w firmie, a odpowiednio dobrana energooszczędna krawędziarka pozwala zaoszczędzić też energię zużywaną w przedsiębiorstwie. To już pierwszy krok w stronę uczynienia firmy bardziej proekologiczną i przyjazną środowisku.

Jednym z nowoczesnych i znacznie usprawniających pracę urządzeń jest prasa krawędziowa typu bull firmy CoastOne. Nazwa urządzenia nie jest myląca – bull to prawdziwy heros na rynku krawędziarek. Urządzenie wyposażono w najnowszy system cnc oraz stół długości półtorej metra. Nacisk urządzenia to moc rzędu 150 ton. Omawianą maszynę zaprojektowano do gięcia krótkich detali o dużej grubości.

Sprawdzone klasyki

Chwalona na rynku prasa krawędziowa dostępna również w wersji używanej to CoastOne typ Cone C. Urządzenie to wyposażono w napęd serwoelektryczny, co pozwala uzyskać dzięki niemu dużą oszczędność prądu. Brak zastosowania hydrauliki zwalnia z potrzeby wymiany w maszynie takich elementów, jak oleje czy filtry. Szerokość pracy omaiwanego urządzenia wynosi 1,5 metra zaś tonaż nacisku wynosi do 44 ton. Cone C to sprzęt przeznaczony do robót precyzyjnych, gięcia dro0bnych elementów.

Dzięki dużej szybkości i wydajności pracy krawędziarka Cone C firmy CoastOne pozwoli na znaczne zaoszczędzenie czasu i z pewnością przyczyni się do zwiększenia wyników przedsiębiorstwa. Jest to urządzenie o dużej żywotności co pozwali uniknąć częstych wizyt w serwisach nawet w przypadku zakupu prasy już przez pewien czas używanej. W razie drobnych awarii sprzęt dzięki niewielkim gabarytom daje się szybko naprawić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *