Jak wybrać odpowiedni odkurzacz hotelowy?

Indyjskie przyprawy
Listopad 20, 2018
Solanki i ich dobroczynny wpływ na organizm
Styczeń 16, 2019
Pokaż wszystkie

Jak wybrać odpowiedni odkurzacz hotelowy?

Czystość hotelu jest jedną z ważniejszych kwestii wpływających na opinię klientów na temat hotelu. W dużym stopniu decyduje ona również o tym, czy wrócą do niego w przyszłości.

Co wpływa na czystość hotelu?
Bez wątpienia podstawą zachowania odpowiedniego poziomu czystości w każdym hotelu są pracownicy. To od nich zależy czy pokoje, korytarze, łazienki będą posprzątane na czas i z uwzględnieniem wszystkich procedur, a standard czystości zadowoli gości korzystających z usług hotelu.
Kolejną kwestią jest stosowanie przez pracowników odpowiednich środków czystości, charakteryzujących się doskonałą skutecznością, m.in. płynów do mycia okien, toalet, środków piorących. Poza środkami czystości istotne jest używanie sprzętu o jak najlepszej jakości. Do jednych z najbardziej eksploatowanych sprzętów pomagających w utrzymaniu czystości hotelu należą odkurzacze hotelowe.

Na co zwrócić uwagę, kupując odkurzacz hotelowy?
Kupując odkurzacz hotelowy należy wziąć pod uwagę fakt, iż będzie on używany każdego dnia przez kilka godzin. Przed zakupem należy zatem przeanalizować kwestie takie jak m.in.: moc odkurzacza, jego wymiary i ciężar, głośność, wielkość zbiornika na zanieczyszczenia. Goście hotelowi cenią sobie ciszę i spokój, dlatego odkurzacze do hotelu powinny być wyposażone w system wygłuszający pracę silnika. Niektóre odkurzacze hotelowe wyposażone są dodatkowo w kuwety, w których można umieścić środki czystości, co jest dużym ułatwieniem dla pracowników. Ważne jest także, aby odkurzacz nie był zbyt ciężki, aby odciążyć osoby ich używające.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *